Gelirlerinizi 5 kat arttırın!

PlusClouds Partners, IT alt yapılarının kurulumu sırasında ekosistem içerisindeki firmaların, yetenekleri dışında kalan tüm hizmetleri, karşılıklı tedarik ettiğimiz ve beraber çözüm ürettiğimiz kurumsal bir ekosistemdir.

PlusClouds, sahip olduğu otomasyon, orkestrasyon ve yapay zeka sistemleri sayesinde partner ekosisteminin içerisindeki firmaların sahip olduğu iş gücünü daha kıymetli alanlarda kullanabilmeleri için, angarya ve kendini tekrarlayan işlerin otomatik şekilde çözülmesi için çözümler sunar.

Partner olmak için başvur
...
Partner Ekosistemi

PlusClouds partner ekosistemine dahil olarak ihtiyacınız olan tüm teknolojik eksikleri karşılaşaybilir, her işin kendi uzmanı ile çalışabilir ve sorunsuz çözümler üretebilirsiniz.

Bu sayede müşterilerinize karşı güveni en yüksekte tutar ve onların her ihtyacını en uygun ve en doğru şekilde karşılayabilecek kapasiteye sahip olursunuz.

...
Partner Portal

PlusClouds Partner portal’ı sayesinde ürünlerinizi ve hizmetlerinizi yayınlayabilir, PlusClouds ile beraber ortak pazarlama aksiyonlar alabilir ve müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz.

Tüm tekliflerinizi ve teknoloji ihtiyaçlarınızı tek bir panelden yönetebilir ve diğer tedarikçilerin hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

...
AI Destekli Hizmet

LEOv4’ün çıkışıyla beraber destek hizmetlerinde yapay zeka kullanmaya başladığından müşteri problemlerinde ciddi oranda azalma ve müşteri destek alanında bir hızlanma yaşanmıştır. Bu desteği sizler için aynı zaman portalımızda da paylaşmaktayız.

Bilgi & tecrübe paylaşımı

Yapılan projeler ve en iyi yazılım ve donanım uygulamalarına anınada erişin, ekosistem içerisindeki tüm firmaların deneyiminden faydalanın ...

Pazar araştırmaları

Hangi ürün, hangi pazara giriyor, özellikle yabancı firmalar hangi noktalara dokunuyor ve nereden müşteri alıyor. Bulduğumuz her veriyi bu alanda sizinle paylaşıyoruz.

 • Fayda 01.

Müşteri paylaşımı

PlusClouds organizasyonel yapısı sebebiyle doğrudan müşteri ile en az iletişimi kurmak durumundadır, bu sebepten müşteriler, bir sebepten bizimle çalışmış olsa bile onları siz partnerlere aktarmaktan memnuniyet duyacağız.

 • Fayda 02.

Mühendislik Desteği

Bizler, firmamızdaki mühendislerimiz ile sürekli yanınızdayız. Bir sorun olduğunda doğrudan bize ulaşabileceğiniz iletişim kanallarını sadece size açıyoruz.

 • Fayda 03.

Tecrübe paylaşımı

Bir müşterimizde bir problem yaşadıysak, veya bir partnerimiz yaşadıysa, bu yaşanılan sorunu ve çözümü sizlerle paylaşıyoruz, bu sayede beraber güçleniyoruz.

 • Fayda 04.
 • Yeni teknoloji paylaşımı

  PlusClouds olarak en yeni teknolojilere her zaman ilk siz ulaşacaksınız. Bu sayede rakiplerinizden 1 adım önde olacak ve rekabetçiliğinizi arttıracaksınız.

  • Fayda 05.

  Sunum ve demolar

  PlusClouds ve LEO orchestrator servislerinin ilk siz görün, ilk siz deneyimlerin ve bunların üzerine ilk siz uygulama geliştirme imkanına sahip olun.

  • Fayda 06.

  Nasıl partner olabiliriz ?

  PlusClouds olarak sektörde sıklıkla kullanılan seviye bazlı partnerlik yapısını kullanmıyoruz. Bunun yerine projenin büyüklüğüne göre projede alınacak görevlerin karşılığında beraber çalışacağımız roller ve her rol için de aynı gelir oranı ile çalışıyoruz. Bu sayede hiç bir partnerimiz bir birinin alanına girmemiş ve herkes gelirden ortak payı almış oluyor.

  Hangi rol size daha uygun ?

  Aslında kendi işinizi icra ederken farkında olmadan her üç role de sahip oluyorsunuz, ancak bizimle çalışırken, kendinizi en rahat hangi role'de görüyorsanı o alanda sizinle çalışabiliriz. Projenin büyüklüğüne göre, bir veya birden fazla rolü aynı anda tercih edebilir, veya bir başka partner ile çalışmayı teklif edebilirsiniz.

  ...
  Proje Tasarımı & Satış Rolü

  Bir projedeki, müşteri ile doğrudan iletişimde olan ve projeyi geliştiren ekip anlamına gelmektedir.

  ...
  Entegratör Rolü

  Tüm sistem içerisindeki donanım ve yazılımları konuşturan, ve bunların sağlıklı çalışmasını sağlayan anlamına gelmektedir.

  ...
  Distribütör Rolü

  Distribütör basitçe tüm tarafları bir araya getiren ve projenin müteahhitliğini yapan taraf anlamına gelmektedir.

  Yazılım şirketleri için partnerlik

  Yazılım şirketlerine özel olarak, PlusClouds ile beraber ürün veya servis geliştirmek isterseniz veya doğrudan LEOv4 için bir modül geliştirmek isterseniz. Bu özel partnerlik programına dahil olmanızı öneririz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey, PHP ve Laravel konusunda uzmanlığınız olmasıdır.

  LEO için modül geliştirmek ve PlusClouds için servis geliştirmek çok kolay. PlusClouds'un bir diğer markası olan NextDeveloper'ın açık kaynak olarak sunduğu kütüphaneleri kullanarak doğrudan modül geliştirebilirsiniz.

  Haydi Partner Olalım

  Seçkin iş ortağı ekosistemimize katılmak ve ortak pazarlama projelerinde bizimle işbirliği yapmak istiyorsanız ortaklık talep formunu doldurmanız yeterli.

  Aklınızda başka bir fikir mi var?

  Eğer PlusClouds ile bir ortaklık fikriniz varsa formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Sizi de buluta taşıyalım mı?

  Bize e-posta'nızı bırakın, hemen sizinle iletişime geçelim, dilerseniz planlayıp sizi ziyaret edelim.

  Size yardımcı olmamı
  ister misiniz ?