Girişimciler İçin

Bir Hayaliniz mi Var? Gelin Birlikte Gerçekleştirelim.

Eğer özgürce hareket edebileceğiniz, kendi yeteneklerinizi kullanabileceğiniz ve hatta Dünyayı değiştirebileceğiniz bir iş kurmak istiyorsanız, ve bu hayali destekleyebileceğiniz bir İşletme Planı’nız varsa, PlusClouds hayalinizi gerçekleştirebilmeniz için size tam destek veriyor.

PlusClouds olarak girişimlere destek vererek, hem yetenekli gençlerimizi teknoloji alanında öne çıkarmayı, hem de Türkiye’de bir girişimcilik kültürü oluşturarak yeni icat ve iş alanlarına yer açmayı hedeliyoruz. Bu nedenle somut projeleri olan girişimciler için birçok avantaj sunuyoruz.

12 ay boyunca 1 işlemci, 1GB RAM ve 10GB Hard Disk kapasitesindeki 1 sunucuyu girişimcilerimize ücretsiz sunuyoruz. Böylece girişimciler, Dünya çapındaki PlusClouds Bulut altyapısı sayesinde sistemlerini sağlam temeller üzerinde kurabilir. Buna ek olarak, arzu edilirse düşük fiyatlarla ekstra kaynak da sağlayabiliyoruz.

Destek verdiğimiz girişimciler, bizi PlusClouds ofisimizde ziyaret edebilir ve projelerini hayata geçirebilmek için uzman kadromuzla fikir alış-verişinde bulunabilirler. Bulut Mimarisi, sistem tasarımı, işletme yönetimi gibi girişimlerin bilgiye ihtiyaç duyduğu birçok konuda size rehberlik etmek için hazırız.

Girişimlerde Aradıklarımız

Öncelikle projelerin gerçekçi ve tutarlı olmasını bekliyoruz. Türkiye kanunlarında uygunsuz görülmeyen her iş modeli için ücretsiz sunucu sağlıyoruz. Özellikle Bulut teknolojisi üzerinde ürünler geliştirmek isteyen girişimcilere ayrıcalıklar tanıyoruz. Bunların başında yurt içi ve yurt dışı piyasa analizi, ürün tasarım ve üretim desteği geliyor.

Girişim Fabrikası, Enkuba veya Yalın Girişim Atölyesi’ne kabul edildiyseniz, mevcut girişimcilik şartlarımızda belirttiğimiz kaynakların 2 katını size ücretsiz sağlayabiliriz. Ayrıca bu kurumlarla birlikte yapacağımız workshop’lara katılabilir ve altyapı hazırlanması, kaynak yönetimi gibi konularda girişiminiz için kritik bilgilere ulaşabilirsiniz.

Eğer burada bahsettiğimiz şartlarda bir girişiminiz için bizden destek istiyorsanız bizimle iletişime geçin.