Çözüm Ortaklığı Programları

PlusClouds çözüm ortaklığı programı özellikle IT sektöründe faaliyet gösteren firmaların PlusClouds değer zincirinde yerlerini alması için çok önemlidir. PlusClouds olarak karşılıklı geliştirdiğimiz çözümler ile hem kendi müşterilerinize, hem sizin müşterilerinize yenilikçi ve rekabetçi çözümler sunarak iç ve dış pazardaki mevcudiyetimizi arttırmayı hedefliyoruz. Bu sebepten sizinle geliştireceğimiz ortak çözümler için yine size uygun birden farklı çözüm ortaklığı programı sunuyoruz.

Ürün bazlı çözüm ortaklığı adından da anlaşılabileceği gibi PlusClouds ile birlikte Bulut tabanlı ürünler geliştirmek için tercih edebileceğiniz çözüm ortaklığı şeklidir. Bu çözüm ortaklığında PlusClouds olarak tüm alt yapımızı ve deneyimimizi sizlere sonuna kadar açmayı taahhüt ediyor ve ürününüzü geliştirirken yaşayacağınız problemleri yakından takip edeceğimizi garanti ediyoruz. Bu sayede hızlı ve doğru yazılımı sektörde pozisyonlandırarak, gelecek geri bildirimlerle ürününüzün satış oranını en üst seviyede birlikte tutuyoruz.

Avantajları

Tüm sunucu ve servis kaynaklarına ulaşım ve ücretsiz test ortamı,
Bulut bilişim sektörü hakkında ücretsiz danışmanlık,
Ücretsiz teknik danışmanlık,
PlusClouds mağazalarında yazılımınızın ücretsiz listelenmesi,
Yazılımınıza finansal destek için ücretsiz aracılık.

Stratejik çözüm ortaklığı tüm çözüm ortaklığı programlarının birleşmiş hali ve PlusClouds ile bu programa tabii firmalar ile stratejik ticari faaliyetler yürütüldüğü bir çözüm ortaklığı programıdır. Bu programa dahil olabilmek için öncelikle ürün bazlı veya satış bazlı çözüm ortaklığı ile başlanması gerekmektedir.

Oyun kuruculuğu terimi PlusClouds olarak özel müşteri veya özel sunucu kullanıcıları için geliştirdiğimiz bir terimdir. Bizim için oyun kurucusu olmak için sunucu ihtiyacının 1 sunucu ile sınırlı kalmamış olması ve sunucu yüklerinin çeşitli ve özellikle yeni teknolojiler kullanılarak dağıtılmış olması gerekmektedir. Sunucu kullanımının proje temelli veya mevcut projeye ek kaynak ihtiyacı sebebiyle yapılmış olması fark etmemektedir. Oyun kurucularda aradığımız en temel özellik PlusClouds'da olmayan bir ürün veya hizmeti bizden talep edebilecek vizyona ve bu hizmeti kullanacak projeye sahip olmasıdır.

Avantajları

Tüm sunucu ve servis kaynaklarına ulaşım ve ücretsiz deneme,
PlusClouds mimarisi hakkında detaylı bilgi ve tecrübe paylaşımı,
Müşterilere açılmayan özel kaynakların kullandırılması,
Özel sunucu veya sistem temini,
Bulut bilişim sektörü hakkında ücretsiz danışmanlık,
Ücretsiz teknik danışmanlık,
PlusClouds mağazalarında yazılımınızın ücretsiz listelenmesi,
Yazılımınıza finansal destek için ücretsiz aracılık.

Çözüm ortaklığı programları ile ilgili detaylar ve başvuru için program sorumlumuzla iletişime geçin.

Program sorumlusu: Harun Barış Bulut

İletişim: +90 850-321-88-99 (Dahili: 12)