Public Cloud Services

Public Cloud Services

Right Place for Public Cloud Services

Dışarıdan erişime açık sunucu/servis veya uygulamalarınızı PlusClouds altyapısına taşıyın, Türkiye'nin tek gerçek bulut teknolojisi geliştiricisinin altyapısını kullanmanın farkını yaşayın.

PlusClouds gelişmiş bulut altyapısının yanında, tüm kullanıcılarımıza her zaman sunduğumuz kaliteli, çözüm odaklı ve hızlı hizmetimiz ile bulut'a taşınmak veya Genel Bulut altyapısını kullanmaya başlamak birkaç tıklama kadar kolay.

Register & Contact with Us
Public Cloud Services
Consultancy

Consultancy

PlusClouds mühendislerinin deneyimleri ile sistem & uygulamalarınızı ölçeklenebilir hale getirin, uygun maliyetle barındırın veya yeni sistem tasarımı görüşmeleri yapın.
Building Strategy

Building Strategy

Her zaman büyüme, küçülme ve felaket senaryolarınız hazır olmalıdır. Bu sayede beklenmedik durumlarda sistemlerinizi kapatmadan aksiyon alabilir & yeni şartlara uyum sağlayabilirsiniz.
Migrating to Cloud

Migrating to Cloud

Servislerinizi bulut sunucular üzerine taşımak her zaman bulut'a taşınmak anlamına gelmeyebilir. Bulut'a taşınmak sistemlerinizin %100 oranla açık kalabilir vaziyette çalışmasını sağlamaktır.
Critical Services

Critical Services

If your services are fragile and you require 100% uptime event migrating to PlusClouds, our engineers is here for you.
Managed Security

Managed Security

Bulut'a taşınmaya başladığınızda almanız gereken güvenlik önlemlerinin şekli ve seviyesi değişir. Değişen ortama uygun güvenlik sistemlerinin kurgulanmasında PlusClouds mühendisleri yanınızda olacaktır.