Genel Bulut Servisleri

Genel Bulut Servisleri

Genel Bulut Hizmeti için Doğru Yerdesiniz

Dışarıdan erişime açık sunucu/servis veya uygulamalarınızı PlusClouds altyapısına taşıyın, Türkiye'nin tek gerçek bulut teknolojisi geliştiricisinin altyapısını kullanmanın farkını yaşayın.

PlusClouds gelişmiş bulut altyapısının yanında, tüm kullanıcılarımıza her zaman sunduğumuz kaliteli, çözüm odaklı ve hızlı hizmetimiz ile bulut'a taşınmak veya Genel Bulut altyapısını kullanmaya başlamak birkaç tıklama kadar kolay.

Hesap Oluşturun & İletişime Geçin
Genel Bulut Servisleri
Danışmanlık

Danışmanlık

PlusClouds mühendislerinin deneyimleri ile sistem & uygulamalarınızı ölçeklenebilir hale getirin, uygun maliyetle barındırın veya yeni sistem tasarımı görüşmeleri yapın.
Strateji Geliştirme

Strateji Geliştirme

Her zaman büyüme, küçülme ve felaket senaryolarınız hazır olmalıdır. Bu sayede beklenmedik durumlarda sistemlerinizi kapatmadan aksiyon alabilir & yeni şartlara uyum sağlayabilirsiniz.
Bulut'a Taşınma

Bulut'a Taşınma

Servislerinizi bulut sunucular üzerine taşımak her zaman bulut'a taşınmak anlamına gelmeyebilir. Bulut'a taşınmak sistemlerinizin %100 oranla açık kalabilir vaziyette çalışmasını sağlamaktır.
Kritik Uygulama

Kritik Uygulama

Servislerinizin taşınması veya ölçeğinin değişmesi durumlarında kesinti oluşmadan aksiyon almanızda yardımcı olmak için her zaman yanınızdayız. Mevcut bilgi ve deneyimimizi sizinle paylaşmaya hazırız.
Yönetimli Güvenlik

Yönetimli Güvenlik

Bulut'a taşınmaya başladığınızda almanız gereken güvenlik önlemlerinin şekli ve seviyesi değişir. Değişen ortama uygun güvenlik sistemlerinin kurgulanmasında PlusClouds mühendisleri yanınızda olacaktır.