Size Özel Bulut

Size Özel Bulut

Uygulamalarınızla %100 Uyumlu Platform

Lisans ücreti olmadan merkezinize veya istediğiniz yere istediğiniz özelliklerde bulut ortamı sağlıyoruz. Üstelik mevcut sisteminizde yüklü 16 GB'a kadar belleği ücretsiz kullanabilirsiniz.

Kullandığınız uygulamalara, servislere, çalışma ortamınıza ve iş yapınıza uygun, tamamen size özel olarak tasarlanmış bulut ortamını sizin için kurup, yönetimini sağlayıp, servis, bakım ve onarımını üstlenebiliriz. Bu sayede siz sadece iş süreçlerinize ve işinizi daha az maliyetlerle nasıl yönetebileceğinize odaklanırsınız. Ayrıca herhangi bir lisans ücreti ödemeyeceğinizden, maliyetleriniz doğrudan yarı yarıya düşer.

Gerek en uygun maliyet, gerek en yüksek performans ve gerekse en yüksek güvenlik gibi ihtiyacınız olabilecek her türlü sistemi sizin için, PlusClouds olarak tasarlayıp kullandırıyor ve size mevcut çözüm ortaklarımız ile beraber operasyonel kiralama yaparak CapEx ve OpEx maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Lisans Ücreti Yok

PlusClouds işletim sistemi olarak Linux temelli sanallaştırma platformlarını desteklediğinden dolayı Özel Bulut platformunuz için lisans ücreti ödemezsiniz.

Operasyonel Kiralama

PlusClouds çözüm ortakları sayesinde ihtiyacınız olan sunucuları satın almak yerine leasing ile daha uygun şartlarla kiralayabilirsiniz.

Üç Adımda Çalışmaya Hazır
Altyapı Fikriniz

Gereken altyapıyı fikren tasarlayın.

PlusClouds Analizi

Tasarladığınız altyapıyı bizimle paylaşın.

Çalışan Altyapı

Çalışır halde size teslim edelim.

Altyapınız Hangisine Gereksinim Duyuyor?

Her firma altyapısında, birbirinden farklı özelliklere sahip ve özellikle performansa dayalı büyüme içerisinde olan uygulamaları ve sistemleri barındırabilir. Ayrıca özellikle güvenlik alanında hassasiyetleri olan firmalar, genel bulut üzerinde servislerini barındırmak istemeyebilirler. Bu sebepten tüm firmaların ortak bulut yapıları üzerinde konuşlanması gerek güvenlik, gerek performans açısından doğru olmayabilir. İşte tam bu noktada ihtiyacınıza özel tasarlanabilen PlusClouds Bulut platformları devreye giriyor.

Yüksek Güvenlik

Yüksek Güvenlik

Özellikle ISO27001 ve türevleri gibi sertifikaların alınmasında kilit rol oynayan ve sizin güvenlik hiyerarşinize göre tasarlanan bulut sistemi.
Yüksek I/O

Yüksek I/O

Yüksek veri tabanı performansı, VDI çözümleri, yüksek arşivleme ve arama ihtiyaçlarınıza cevap verebilen sistem tasarımı.
Yüksek İşlem Gücü

Yüksek İşlem Gücü

Yüksek hesaplama perfomansı, hızlı analiz, modelleme, şifreleme ihtiyaçlarınıza cevap verebilen sistem tasarımı.
Yüksek Bellek

Yüksek Bellek

CRM, ERP uygulamaları, modelleme, VDI çözümleri, veri tabanı işlemleri ve önbellekleme işlemlerinize cevap verebilen sistem tasarımı.
Yüksek Bant Genişliği

Yüksek Bant Genişliği

Dağıtık sistem kurulumları, çok noktalı servisler ve yüksek iletişim kapasitesine ihtiyaç duyan servislerinize cevap verebilen sistem tasarımı.
Big Data

Big Data

Verinin büyüklüğünden ziyade veri akışının hızlı olduğu, ciddi miktarlarda anlık bilgilerin aktığı ve bu bilgilerin hesaplanması gereken servisleriniz için sistem tasarımı.
Dağıtık Veri Tabanı

Dağıtık Veri Tabanı

Gerek performans, gerek güvenlik, gerek yedeklilik ve çok noktalı performans ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek veri tabanı sistemleri tasarımı.
Dağıtık Uygulama

Dağıtık Uygulama

Özellikle kullanım yoğunluğu gün içerisinde veya dönemlik değişen uygulamalar için özel tasarlanmış dağıtık yapı sayesinde ölçeklendirilebilir bulut sistemleri.
Çok Noktalı Yedekleme

Çok Noktalı Yedekleme

Servislerinizi aynı anda birden fazla ortamda tutarak coğrafi yedekleme ve servis sürekliliği sağlayabilirsiniz.