Bulut'ta Güvenlik

Bulut'ta Güvenlik

Platformunuzun Güvenliği Bizim İçin Önemli

Intel TXT Desteği ile Daha Güvenilir

Intel TXT Nedir?

Intel TXT Nedir? Asıl amacı güvenilir bir ortamda güvenilir bir işletim sistemi başlatmak olan donanım tabanlı güvenlik teknolojisidir. Güvenli ortam aşağıdaki üç adımda sağlanır;

1- Platformun ve işletim sistemin gerçekliği onaylanır,
2- Onaylanan ortam güvenli kabul edilir ve işletim sistemi bu güvenli ortamda başlatılır,
3- Böylece onaylanmamış bir sisteme açık olmayan ek güvenlik yeteneklerine sahip, güvenilir bir işletim sistemi ortamı sağlanmış olur.


Güvenlik İçin Bir Adım Fazlası

Software-Defined Networking (SDN)

Bu teknolojisi sayesinde PlusClouds, tüm switch ve güvenlik duvarı sistemlerini sürekli olarak yöneterek, sunucuların değişen şartlarına uygun güvenlik protokollerini kontrol eder ve sunucuları olabilecek en güvenli durumda tutar.


Özel Proxy/NAT Ayarları & Trafik Yöneticisi

Sunucunuzu Doğrudan Erişime Kapatın

PlusClouds'un özel geliştirdiği sistemler sayesinde sunucunuzu doğrudan internet erişimine kapatarak güvenli durumda tutabilir, sadece ihtiyacınız olan portları açabilir veya başkasının sunucularınıza müdahale etmesini engelleyebilirsiniz.

Trafik Yöneticisi ile Kolay Uygulama Yönetimi

Trafik yöneticisi sizin değişen kaynak ihtiyaçlarınıza otomatik cevap verebilmeniz için özel olarak üretilmiştir ve değişen kaynak ihtiyaçlarınıza sisteminizi sürekli adapte ederek %100 uptime oranları yakalamanızı sağlar.