Federe (Hibrit) Bulut

Federe (Hibrit) Bulut

Esnek, Ölçeklenebilir & Güvenli Altyapı

Türkiye'de Federe (Hibrit) Bulut altyapısı sağlayabilen tek marka PlusClouds, gelişmiş bulut hizmetini gururla sunar

Federe (Hibrit) Bulut Nedir? Ne Yapar?

  • Sunucularınızı ofis dışına çıkartmak zorunda değilsiniz. Ofis sunucularınızda Özel Bulut, internet ortamında ise Genel Bulut altyapısı beraber çalışarak Federe Bulut’u oluşturur.
  • Bazı durumlarda en uygun altyapı yalnız Genel Bulut kullanarak elde edilemeyebilir. Çalışan sisteminiz için (e-ticaret sistemi, uygulamalar, mailler, CRM-ERP sistemleri, vb..) Federe Bulut en iyi çözüm olabilir.
  • Ofisinizde çalışan sistemleri Özel Bulut’a çevirebiliriz. Aynı sistemleri PlusClouds sunucularında Genel Bulut altyapısına da taşıyıp, iki noktayı eş zamanlı olarak çalıştırabiliriz. Siz de Federe (Hibrit) Bulut teknolojisine terfi etmiş olursunuz.
Hesap Oluşturun & İletişime Geçin

Federe Bulut Sayesinde...

  • Ofisinizdeki sunucuları kapatsanız bile işlerinize devam edebilirsiniz. Zaman ve veri kaybı yaşanmadan Genel Bulut sunucularınız devreye girer.
  • Olası internet kesintilerinde veya üçüncü taraflardan gelebilecek saldırılarda sorun yaşamazsınız. Zaman ve veri kaybı yaşamadan Özel Bulut’unuz devreye girer (Özel Bulut’unuzu ofisinize veya istediğiniz her yere kurabiliriz.)
  • Veri veya uygulamalarınız hem iki farklı noktada daha güvenli olarak eş zamanlı saklanır hem de bulut teknolojisinin sağladığı hız, güvenilirlik ve esneklikden faydalanırsınız.
  • PlusClouds Bulut Uygulamalarını ofisinizde çalıştırabilirsiniz. Böylece verilerinizi paylaşmak zorunda kalmazsınız.
Federe (Hibrit) Bulut

16 GB Bellek Ücretsiz

Sizin kontrolünüz altında kurulan Federe (Hibrit) Bulut sisteminde, 16 GB bellekli makinalarınızı fazladan ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Tek Noktadan Yönetim

PlusClouds çözüm ortakları sayesinde ihtiyacınız olan sunucuları satın almak yerine leasing ile daha uygun şartlarla kiralayabilirsiniz.

Üç Adımda Çalışmaya Hazır
Altyapı Fikriniz

Gereken altyapıyı fikren tasarlayın.

PlusClouds Analizi

Tasarladığınız altyapıyı bizimle paylaşın.

Çalışan Altyapı

Çalışır halde size teslim edelim.

Altyapınız Hangisine Gereksinim Duyuyor?

Her firma altyapısında, birbirinden farklı özelliklere sahip ve özellikle performansa dayalı büyüme içerisinde olan uygulamaları ve sistemleri barındırabilir. Ayrıca özellikle güvenlik alanında hassasiyetleri olan firmalar, genel bulut üzerinde servislerini barındırmak istemeyebilirler. Bu sebepten tüm firmaların ortak bulut yapıları üzerinde konuşlanması gerek güvenlik, gerek performans açısından doğru olmayabilir. İşte tam bu noktada ihtiyacınıza özel tasarlanabilen PlusClouds Bulut platformları devreye giriyor.

Yüksek Güvenlik

Yüksek Güvenlik

Özellikle ISO27001 ve türevleri gibi sertifikaların alınmasında kilit rol oynayan ve sizin güvenlik hiyerarşinize göre tasarlanan bulut sistemi.
Yüksek I/O

Yüksek I/O

Yüksek veri tabanı performansı, VDI çözümleri, yüksek arşivleme ve arama ihtiyaçlarınıza cevap verebilen sistem tasarımı.
Yüksek İşlem Gücü

Yüksek İşlem Gücü

Yüksek hesaplama perfomansı, hızlı analiz, modelleme, şifreleme ihtiyaçlarınıza cevap verebilen sistem tasarımı.
Yüksek Bellek

Yüksek Bellek

CRM, ERP uygulamaları, modelleme, VDI çözümleri, veri tabanı işlemleri ve önbellekleme işlemlerinize cevap verebilen sistem tasarımı.
Yüksek Bant Genişliği

Yüksek Bant Genişliği

Dağıtık sistem kurulumları, çok noktalı servisler ve yüksek iletişim kapasitesine ihtiyaç duyan servislerinize cevap verebilen sistem tasarımı.
Big Data

Big Data

Veri büyüklüğünden ziyade akışının hızlı olduğu, ciddi miktarda anlık bilginin aktığı ve bunları işlemesi gereken servisleriniz için sistem tasarımı.
Dağıtık Veri Tabanı

Dağıtık Veri Tabanı

Gerek performans, gerek güvenlik, gerek yedeklilik ve çok noktalı performans ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek veri tabanı sistemleri tasarımı.
Dağıtık Uygulama

Dağıtık Uygulama

Kullanım yoğunluğu gün içerisinde veya dönemlik değişen uygulamalar için özel tasarlanmış dağıtık yapıda ölçeklendirilebilir bulut sistemleri.
Çok Noktalı Yedekleme

Çok Noktalı Yedekleme

Servislerinizi aynı anda birden fazla ortamda tutarak coğrafi yedekleme ve servis sürekliliği sağlayabilirsiniz.