Custom Cloud Solutions

Custom Cloud Solutions

Cloud is Much Easier with PlusClouds.

Servislerinizi ve uygulamalarınızı bizimle beraber bulut'a taşıyarak bulut teknolojisinin nimetlerinden sonuna kadar faydalanabilirsiniz.

In addition to our enhanced infrastructure, by using PlusClouds knowledge base and experience you can build services with 100% uptime guarantee even when a disaster happens.

Register & Contact with Us
Custom Cloud Solutions
Consultancy

Consultancy

PlusClouds mühendislerinin deneyimleri ile sistem & uygulamalarınızı ölçeklenebilir hale getirin, uygun maliyetle barındırın veya yeni sistem tasarımı görüşmeleri yapın.
Building Strategy

Building Strategy

Her zaman büyüme, küçülme ve felaket senaryolarınız hazır olmalıdır. Bu sayede beklenmedik durumlarda sistemlerinizi kapatmadan aksiyon alabilir & yeni şartlara uyum sağlayabilirsiniz.
Migrating to Cloud

Migrating to Cloud

Servislerinizi bulut sunucular üzerine taşımak her zaman bulut'a taşınmak anlamına gelmeyebilir. Bulut'a taşınmak sistemlerinizin %100 oranla açık kalabilir vaziyette çalışmasını sağlamaktır.
Critical Services

Critical Services

If your services are fragile and you require 100% uptime event migrating to PlusClouds, our engineers is here for you.
Managed Security

Managed Security

Bulut'a taşınmaya başladığınızda almanız gereken güvenlik önlemlerinin şekli ve seviyesi değişir. Değişen ortama uygun güvenlik sistemlerinin kurgulanmasında PlusClouds mühendisleri yanınızda olacaktır.