Özel Bulut Servisleri

Özel Bulut Servisleri

Bulut Hizmetleri PlusClouds ile Çok Kolay

Servislerinizi ve uygulamalarınızı bizimle beraber bulut'a taşıyarak bulut teknolojisinin nimetlerinden sonuna kadar faydalanabilirsiniz.

Bulut altyapımıza ek olarak PlusClouds'un sahip olduğu bilgi ve deneyim ile servis/sistemlerinizi harmanlayarak %100 uptime garantisine sahip ortamlar kurabilir, felaket anında dahi kendi kendini düzelten sistemler tasarlayabilirsiniz.

Hesap Oluşturun & İletişime Geçin
Özel Bulut Servisleri
Danışmanlık

Danışmanlık

PlusClouds mühendislerinin deneyimleri ile sistem & uygulamalarınızı ölçeklenebilir hale getirin, uygun maliyetle barındırın veya yeni sistem tasarımı görüşmeleri yapın.
Strateji Geliştirme

Strateji Geliştirme

Her zaman büyüme, küçülme ve felaket senaryolarınız hazır olmalıdır. Bu sayede beklenmedik durumlarda sistemlerinizi kapatmadan aksiyon alabilir & yeni şartlara uyum sağlayabilirsiniz.
Bulut'a Taşınma

Bulut'a Taşınma

Servislerinizi bulut sunucular üzerine taşımak her zaman bulut'a taşınmak anlamına gelmeyebilir. Bulut'a taşınmak sistemlerinizin %100 oranla açık kalabilir vaziyette çalışmasını sağlamaktır.
Kritik Uygulama

Kritik Uygulama

Servislerinizin taşınması veya ölçeğinin değişmesi durumlarında kesinti oluşmadan aksiyon almanızda yardımcı olmak için her zaman yanınızdayız. Mevcut bilgi ve deneyimimizi sizinle paylaşmaya hazırız.
Yönetimli Güvenlik

Yönetimli Güvenlik

Bulut'a taşınmaya başladığınızda almanız gereken güvenlik önlemlerinin şekli ve seviyesi değişir. Değişen ortama uygun güvenlik sistemlerinin kurgulanmasında PlusClouds mühendisleri yanınızda olacaktır.