Felsefemiz

Vizyon

PlusClouds, Bulut Bilişim sektöründe hizmet kalitesi, ürün yelpazesi ve güvenilirliği sayesinde Avrupa’nın önde gelen teknoloji markaları arasında Türkiye’nin Bayrak Taşıyıcısı olmak vizyonuyla faaliyet göstermektedir. Bu vizyon çerçevesinde, sürdürülebilir ve kontrollü bir gelişme elde etmeyi, ve Bulut Bilişim sektöründen aldığı payı istikrarlı biçimde artırmayı amaçlamaktadır.

Misyon

PlusClouds, en yeni internet teknoloji ve servisleri çevresinde kullanıcıların ve işletmelerin hayatını kolaylaştırmak misyonuyla faaliyet göstermektedir. Kaliteli olanı ulaşılır kılmak ve en iyi Bulut Bilişim deneyimini kullanıcılara yaşatmak, PlusClouds’un varoluş sebebidir. PlusClouds ürünleri, her yerden ve her zaman kullanıcıların hizmetine en hızlı biçimde hazır olacak şekilde sunulur. Bu ürünler, işletmelerin giderlerini azaltıp mevcut iş güçleri ile daha fazla satış yapmalarını sağlar. PlusClouds değişik ihtiyaç ve beklentilere göre alternatif ürünler de sunar, böylece değişik boyut ve modeldeki işletmelerin yeni teknolojilerden faydalanmasına yardımcı olur.

Değerler

PlusClouds, ürünlerini kullanıcılara sunarken “kendin kullanmayacağın ürünü başkasına kullandırma” felsefesine göre hareket etmektedir. Hatta kendi teknolojik altyapısını yine kullanıcılara sağladığı Bulut teknolojisinden yararlanarak oluşturmuştur. PlusClouds, geliştirilen ürünlere destek verebilecek donanımlı ekiplere sahiptir çünkü ürünler, PlusClouds ve çözüm ortaklarıyla birlikte geliştirilir.

PlusClouds, kurumsal bilginin yüksek derecede önemli bir veri olduğunun farkındadır. Bu nedenle bilgilerin saklandığı sistemler, kritik önemlerine uygun şekilde korunmakta ve muhafaza edilmektedir.

PlusClouds, faaliyet gösterirken kararlarını kendi değerlerine göre alır. Çünkü ürünleri, kullanıcılar tarafından ne kadar beğenilirse, PlusClouds’un da değerinin o kadar artacağına inanır.

Strateji

PlusClouds, yeni trendlere cevap vermek ve mevcut portföyünü geliştirmek için Avrupa ve dünya pazarına olan yakınlığını sürdürecektir. Pazardaki üstün konumunu güçlendirmek amacıyla araştırma ve geliştirmeye önem vermekte ve yatırımlarını artırmaktadır. PlusClouds kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak yeni servis platformları geliştirmeye devam edecektir.