PlusClouds sadece felaketi tahmin etmekle kalmaz aynı zamanda felaketi de önler.

PlusCloud'un “Active-Active DR” ürünüyle afet durumlarına müdahale etmeden işinize devam etmek ister misiniz?

Felaketten kurtulun

Felaket Kurtarma Tasarımı

Minimum veya kesintisiz

Uygulamanız, uygulamanızın minimum veya kapalı kalma süresiyle karşılaşmayacak şekilde yapılandırılmış ve korunmuş olur.

En az 2 DC yüklü

Uygulamalarınız, işinizi sürdürmek için en az iki farklı veri merkezinde konumlandırılmış ve kurulmuş olur.

Microsoft ve Linux destekli

Uzman PlusClouds mühendisleri sayesinde, ortamlarınız hem Microsoft hem de Linux tabanlı uygulamalar için çoğaltılmış olur.

“Backup DR” veya “Active-Active DR” Teknik Yeterlilik

“ Orkestratör LEO” aracımız sayesinde, Türkiye'deki tek firmayız ve bölgemizdeki herhangi bir lisans ücreti ödemeden “Olağanüstü Durum Kurtarma” hizmeti verebiliyoruz. Olağanüstü Durum Kurtarma hizmeti sunduğumuz tüm veri merkezleri baştan sona yedeklidir. Orkestratör LEO ile PlusClouds tüm elektrik jeneratörleri gibi altyapıyı, sunucuları, depolama sistemlerini, güvenlik sistemlerini ve güvenlik sistemlerin modüllerini yükseltir. Geçtiğimiz yıllarda sistemin son 3.5 yıllık çalışma süresi% 100'dür. (Veri merkezlerindeki elektriksel afet hariç.) Afet durumunda, PlusClouds, herhangi bir veri kaybı olmadan sistemleri açabilecek tek şirkettir.

Risk Analizi Şeması Oluşturma

PlusClouds, şirketinizin risk analizini oluşturur. Bu analizleri yaparken,aynı zamanda yaptığınız işin ve endüstrinizin detaylarına iner.
1

Uygun hizmetleri sunmak

Risk analizi grafiğini oluşturduktan sonra, ürün alternatiflerimizi ilgili rapora göre sunarız. Risk analizine göre, çözümümüzden “Backup DR” veya “Active-Active DR” olarak kararımızı veririz.
2

Test yapmak

“Olağanüstü Durum Kurtarma” testlerinin bu hizmeti satın almaktan daha önemli olduğunu düşünüyoruz.
3

Vaka Çalışması

Özellikle “Active-Active DR” ürünümüzü, erp, uygulamalar ve e-ticaret siteleri için veri girişinin çok fazla ve çok önemli olduğu yerlerde kullanıyoruz. Müşterinin risk grafiğine göre, aynı anda iki veya daha fazla veri merkezinde senkronize olan tüm sistemini aktif-aktif olarak çalıştırmaya başlıyoruz. Bu şekilde, herhangi bir veri merkezinde bir sorun varsa, diğeri aktif hale gelmiş oluyor. Böylece, herhangi bir müdahale olmadan, tüm web sitesi satışları veya veri girişleri herhangi bir kesinti olmadan devam eder. Sorunu çözdükten sonra, sistem her iki veri merkezini de müdahale etmeden senkronize eder.
1