Her şeyi otomatikleştirmek ister misiniz?

PlusClouds, yalnızca altyapıyı tasarlayarak ve koruyarak değil, yazılım geliştirilirken de çözümler sunarak ölçeklenebilir ve yönetilebilir platformlar oluşturur.

Otomasyona başla!

“PlusClouds’un DevOps ile yarattığı en büyük fayda performans ve maliyetti.”

PlusClouds, uygulama platformlarına hızlı ve güvenilir çözümler sunan mühendislik geçmişi sayesinde, sorunlara kendi yaklaşımına sahiptir. PlusClouds, yalnızca altyapıyı tasarlayarak ve korumaz. Aynı zamanda yazılım geliştirilirken çözümler sunan ölçeklenebilir ve yönetilebilir platformlar oluşturur. Ölçeklenebilir bir uygulama yazmak söz konusu olduğunda, en verimli uygulamayı yazabilmeniz için platformunuzu tam olarak anlamak gerekir. Tam olarak bu noktada PlusClouds yanınızda.

Yüksek tecrübe

PlusClouds DevOps ekibi, sürekli olarak, binlerce müşteri tarafından kullanılan uygulama geliştirmek ve yönetmekte.

Uygun fiyatlı DevOps çözümleri

PlusClouds DevOps ekibi, kullanıma hazır çözümler sunmak için Ansible Playbook'larını kullanmaya hazır hale getirmiştir.

En iyi uygulanabilir çalışmalar

PlusClouds DevOps ekibi en az bin kez platform oluşturdu ve her tür platform için en iyi uygulamaları bir araya getirdi.

Rakipleriniz daha tek bir değişiklik yapmadan 10.000'e yakın değişiklik yapmak istiyorsanız ve ne istediğinizi biliyorsanız PlusClouds size nasıl yapılacağını gösterebilir.

4 adımda değişime hazır olun

Birinci Faz

İş ortamlarınızı DevOps mühendislerimizle değerlendiriyoruz: Güncel gelişme, otomasyon ve izleme süreci, kültür, acı noktaları ...
1

İkinci Faz

DevOps mühendislerimiz ve mimarlarımız, senaryolarınıza göre değişiklik gösterebilecek ve en iyi duruma getirilmiş bir tasarım ve çözüm sunar.
2

Üçüncü Faz

Başlamadan önce, her durumda dikkatli olmak için Ansible tarafından yönetilen mevcut çalışma ortamının bir klonunu dağıtırız.
3

Dördüncü ve Son Faz

Değerlendirmeye göre yol haritamıza başlıyoruz. Böylece sadece teknoloji için değil aynı zamanda işletme için de çözüm hizmeti sunuyoruz.
4