Her şeyi otomatize etmek ister misiniz?

PlusClouds, yalnızca altyapıyı tasarlayarak ve koruyarak değil, yazılım geliştirilirken de çözümler sunarak ölçeklenebilir ve yönetilebilir platformlar oluşturur.

Butona tıkladığınızda Hizmet Şartlarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

4 adımda değişime hazır olun

Faz

İş ortamlarınızı DevOps mühendislerimizle değerlendiriyoruz: Güncel gelişme, otomasyon ve izleme süreci, kültür, acı noktaları ...
1

Faz

DevOps mühendislerimiz ve mimarlarımız, senaryolarınıza göre değişiklik gösterebilecek ve en iyi duruma getirilmiş bir tasarım ve çözüm sunar.
2

Faz

Başlamadan önce, her durumda dikkatli olmak için Ansible tarafından yönetilen mevcut çalışma ortamının bir klonunu dağıtırız.
3

Faz

Değerlendirmeye göre yol haritamıza başlıyoruz. Böylece sadece teknoloji için değil aynı zamanda işletme için de çözüm hizmeti sunuyoruz.
4

Yüksek tecrübe

PlusClouds DevOps ekibi, binlerce müşteri tarafından kullanılan uygulamaları geliştirme ve yönetme kabiliyetiyle profesyonel çözümler sunar.

Uygun fiyatlı DevOps çözümleri

PlusClouds DevOps ekibi, kullanıma hazır çözümler sunmak için prosedürleri Ansible Playbook hakimiyeti ile azır hale getirir.

En iyi uygulanabilir çalışmalar

PlusClouds DevOps ekibi oluşturduğu sayısız platform sayesinde her tür platform için en iyi uygulamaları seçebilme tecrübesine sahiptir.

PlusClouds avantajlarından yararlanarak güvenilir, hızlı ve kişiselleştirilebilir
Bulut Çözümlerine sahip olabilmek için bize katılın.