Artan performans ve optimize maliyet


Tüm altyapı sistemleri için anahtar teslim mühendislik çözümleri ve implementasyon eğitimleri ile sorunsuz DevOps döngüsü.

Butona tıkladığınızda Hizmet Şartlarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

play icon
Tofaş
Dresden
Moda Cruz
IFS
Softtech
Business Desk

Ansible

PlusClouds, yüzlerce firmanın e-ticaret sitesini ve SAAS uygulamalarını sunması sayesinde elde ettiği deneyimlerle hizmet verir. Bu yetkinlik ile, kapsayıcı uygulamaları ölçeklendirmede dağıtım ve yönetim olanağına sahip olursunuz.

Uzman mühendislik ekibi

PlusClouds, şirketinizin yazılım ekibi ile uyumlu ve size dedike bir şekilde çalışan DevOps mühendislik ekiplerini barındırır. Bu sayede hem 7/24 teknik destek alabilir hem de sürece dair tüm iyileştirme önerilerine sahip olabilirsiniz.

Ansible
Know-how transferi

Know-how transferi

Servis sağlayıcınıza bağımlılık durumunu ortadan kaldıran PlusClouds'un çözüm odaklı ve esnek mühendislik yapısı ile büyük yapılar ve zor görevlerle ilgili en iyi deneyim aktarımı. Altyapıyı kurmanın ötesinde, nedenleri ve gereklilikleri ile ileriye dönük tavsiyelere sahip olabilirsiniz. Bu sayede öngörülebilir süreçlerin yönetimi ve ölçeklenmesini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

DevOps yetkinliği

PlusClouds DevOps ekibi, daha iyi ve yeni teknolojiler (Kubernetes) ile ürün geliştirme, canlı ortama alma gibi tüm altyapı süreçlerini sorunsuz bir şekilde on premise çalıştırmayı ve koşturmayı başarır.

“PlusClouds’un DevOps ile yarattığı en büyük fayda performans ve maliyetti.”

PlusClouds avantajlarından yararlanarak güvenilir, hızlı ve kişiselleştirilebilir
Bulut Çözümlerine sahip olabilmek için bize katılın.