LEO Compute Node Server

Kurumsal seviye BT (Bilgi Teknolojileri) ihtiyaçlarınız ve özelleştirilebilir veri merkezi projeleriniz için dizayn edilmiş benzersiz fiyat/performans bulut bilişim sunucusu.

Butona tıkladığınızda Hizmet Şartlarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Dengeli performans

PlusClouds’da CPU ve RAM’ler, geçmiş 10 yıllık bulut deneyimi ve müşteri kullanım tarzlarına göre özel seçilmiştir. Performansını dengeleyebilmesi sayesinde, sunucuları ömrünün sonuna kadar kullanılabilirken CPU ve RAM’lerde artık (ihtiyaç fazlası) kaynak bırakmamış olur ve birim maliyetlerini en düşük seviyelere çeker.

Kesintisiz ve uzun ömürlü sunucular

PlusClouds sunucuları 7 yıl boyunca kesintisiz çalışmak üzere tasarlanmıştır. Özel tasarımı sayesinde dengesiz ve ihtiyaç duyulmayan kompanentlerin çıkartılarak, sunucunun daha yüksek performansta ve daha düşük sıcaklıklarda uzun ömürlü çalışması sağlanır.

Yüksek network performansı

PlusClouds Compute Node Sunucuları, yüksek network performansı sayesinde bottleneck yaratmayan tasarımıyla bulut tipinde çalışan uygulamalar için mükemmel uyumu yakalar. Bu sayede düzenli bir şekilde Autoscale edilen (ölçeklenen) uygulamalar her zaman en hızlı şekilde haberleşerek, performansı sürekli en üst düzeyde tutarlar.

Disk kaynağı kullanımı

PlusClouds sanallaştırma platformu, barındırdığı gömülü ve yedekli OS Chip sayesinde, sunucunun disk kaynaklarını kullanmaz. Herhangi bir disk olmayan sunucular, sadece CPU ve RAM olarak kullanılabilir. Harddisk'li sunucular için disk'in tamamı sahip olunan uygulamalara ayrılabilir.

Yüksek enerji kapasitesi

LEO sunucuların tamamında, Türkiye şartlarındaki tüm veri merkezlerinde sorunsuz çalışabilmesi hedeflenmiştir. Bu doğrultuda sunucular, her kabinde en fazla 12 adet LEO CN120 sunucusu ve 3KW enerji kapasitesini aşmayacak şekilde tasarlanmıştır. Enerji tasarımı sayesinde soğutma performansı düşmez, veri merkezinde elektrik dengesizliği yaşanmadan tek bir kabinde ortalama 3 TB Ram kullanılabilir ve en az 7 yıl boyunca sorunsuz çalıştırılabilir.

75'ten fazla gömülü modül

Kendi içerisinde gömülü ve buluta hazır Sunucu Sanallaştirma, High-Available Back-Up, SDN, SDS, Monitoring, Sunucu Yönetimi & Otomasyon yazılım modülleri (üçüncü parti yazılım maliyetleri ihtiyacı olmadan)

5 yıllık garanti

Son nesil Intel işlemcileri ve kurumsal seviye RAM & Depolama seçenekleri ile en zorlu BT ihtiyaçlarınızı en uygun maliyetlerle karşılamaya hazır.

Donanımda 5 yıl yerinde

Türkiye'nin neresinde olursanız olun 5 yıl Dell Technologies donanım garantisi.

24 saat içinde müdahale (NBD)

Alanında uzman mühendisler tarafından 7/24 anında teknik destek.

Yazılım garantisi

2 yıl boyunca Orchestrator LEO kullanımı ve yazılım garantisi ücretlendirmelere dahildir.

KVKK uyumlu

Hassas veriler ek güvenlikle korunur (Keep Your Hard Drive) ve disk değişimlerinde bozuk disk talep edilmez.

Fiyatlandırma Planları

Aşağıdaki fiyat listesine Orchestrator Leo ve yönettiği 75 modülün kullanımı 2 yıl dahildir. Bu modüller donanım seviyesinde Cloud - Native ve gömülü olması sayesinde 3. Parti dış kaynak yazılımların lisans ve yönetim maliyetlerini ortadan kaldırmaktadır.

Genel Bilgi FİYAT
PlusClouds avantajlarıyla işletmeniz için veri merkezinize özel verimli ve doğru yatırımlar yapın.