Yazılım Tanımlı Ağlar (SDN)

Yazılım Tanımlı Ağlar (SDN)

Yazılım Tanımlı Ağlar ile Çok Daha Güvenli

Daha Fazla Güvenlik için Ağ Sanallaştırması ile Kontrol Katmanı ve Altyapı Katmanı Ayrılığı

Orchestrator Leo içerisine gömülü SDN Denetleyicisi sayesinde tüm bulut altyapısındaki ağ cihazları, yazılım tarafından otomatik yönetilir ve optimize edilir. Bu sayede ağda beklenmeyen tıkanmalar oluşmaz ve tüm sistem havuz mantığında çalışmasına rağmen ağ güvenliği, donanımlara dinamik olarak yazılan ayarlar sayesinde en üst düzeyde uygulanır.

Gerçek Bulut SDN kullanır

PlusClouds Türkiye'de bulut altyapısını SDN ile yöneten ilk ve tek firmadır. Kullanıcılarımızın gerçek bulut altyapısını deneyimlemeleri, aynı zamanda daha performanslı ve güvenli hizmete rahatlıkla ulaşabilmeleri için SDN kullanıyoruz.

Kullanmaya Başlamak için Hesap Oluşturun

Yeni bir tür ağ sanallaştırması sunan SDN, böylece kurumsal veri merkezlerine düşük maliyetli, her şeyin dahil olduğu özel bulut çözümleri sağlama yolunda bulmacanın son parçasını da tamamlıyor.

Didem Duru - Dell Türkiye

Yazılım tanımlı ağların sanallaştırma uygulamaları üzerinde büyük bir etki yaratması da bekleniyor. Ayrıca bulut tabanlı bir ağ üzerinde yüksek boyutta veriyi hızlı ve etkin bir şekilde taşımak üzere yazılım tanımlı ağların etkin şekilde kullanılması söz konusu.

Ömer Faruk Erünsal - ZyXEL Türkiye

Yazının Tamamı (BThaber) →
BİLGİ ALMAK İÇİN
Profesyonel ekibimizle görüşün veya e-posta gönderin
0850 321-88-99
infoplusclouds.com
SİZİ ARAYABİLİRİZ
Adınızı ve numaranızı bırakın, destek ekibimiz mesai saatleri içerisinde sizi arayıp, dilediğiniz konu hakkında detaylı bilgi versin.
Bilgileriniz kimse ile paylaşılmaz veya satılmaz.