Minimum %50 Tasarruf (OPEX)

Veri merkezine gitme dönemi bitti. Veri merkezinizi 1 ay boyunca; ücretsiz, lisanssız, insansız ve otomasyon teknolojileri ile yöneterek LEO ortamını test etme fırsatını kaçırmayın.

Hemen ücretsiz kullanın

Orchestrator LEO;

Tam otomatik bulut altyapısı, yönetim ve sanallaştırma yazılımı ile uzman PlusClouds mühendisleri tarafından geliştirilen bir otomasyon aracıdır. Altyapısında bir veri merkezinin tüm ihtiyaçları için 75 tane gömülü ve buluta hazır modül bulunmaktadır.

Veri merkezinizi canlı bir organizmaya dönüştürün

Gerçek bir Bulut Hizmeti için; CPU, Disk ve RAM dahil tüm bileşenlerin birbirinden bağımsız çalışabilmesi gerekir. İhtiyacınız olan bulut deneyimi için Orchestrator LEO avantajlarını deneyin.

Tasarruf edin

Global rakiplere göre ek ücretli yazılımlara (sanallaştırma, yedekleme, izleme vb.) ihtiyaç duymadan en az %50 maliyet avantajıyla tasarruf edin.

Kendinizi tecrübeye teslim edin

Açık kaynak alanında uzman mühendislerimiz tarafından geliştirilen modüller sayesinde güvenilir iş sürecine hazır olun.

Limitleri kaldırın

Teknolojinin tüm imkanlarını yabancı yazılımlara bağlı kalmadan kullanarak hayal gücünüzün sınırlarını ortadan kaldırın.

Aksiyona hazır olun

Orchestrator Leo, 75 modülü sayesinde aksiyon ve reaksiyonlar alsın, siz de otomatize edilmiş tüm sürece panel üzerinden hakim olun.