Minimum %70 Tasarruf (CAPEX + OPEX)

Dell OEM partnerliği ile bulut yapılarına özel geliştirdiğimiz donanım dizaynları ve Orchestrator LEO'nun beraberinde gelen TÜBİTAK teşvikli 75 modül ile veri merkezinizi, panel üzerinden kolayca yönetebilirsiniz. İlk ay ücretsiz kullanım.

Hemen test edin

Dell OEM partnerliği ile Orkestrator LEO

Dell OEM partnerliğinde Orchestrator LEO altyapısında özelleştirdiğimiz bulut donanımları sayesinde, sıfırdan oluşturacağınız veri merkezlerinizde en az %70 tasarruf edin. PlusClouds uzman mühendisleri tarafından geliştirilen bu otomasyon aracının altyapısında bir veri merkezinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak TÜBİTAK teşvikli 75 tane gömülü ve buluta hazır modülü ile veri merkezinizi insansız, lisansız ve masrafsız yönetin.

Veri merkezinizi canlı bir organizmaya dönüştürün

Kurumsal seviye IT ihtiyaçlarınız için dizayn edilmiş TÜBİTAK destekli yerli yazılım çözümümüz ve DELL OEM CLOUD TABANLI (benzersiz fiyat/performanslı bulut bilişim sunucuları, bulut depolama sunucuları ve network cihazları) donanımlar ile bir arada.

Dell OEM Partnerliği

Son nesil Intel işlemcileri ve kurumsal seviye RAM & Depolama seçenekleri ile en zorlu BT ihtiyaçlarınızı en uygun maliyetlerle karşılamaya hazır. Çift ve yedekli, çalışırken sökülüp takılabilen (Dual, Hot-Plug & Redundant) Platinum %80 Plus Sertifikali Güç Kaynağı sayesinde enerji verimliliğini en üst düzeyde sağlayıp performanstan ödün vermeyen kabiliyet.

5 yıl garanti

Güçlü konfigürasyonu sayesinde hem yüksek güvenilirlik hem de üstün performans sağlayın. Aynı zamanda donanımda 5 yıl, yazılımda 2 yıl yerinde (On-Site), 24 saat içinde müdahale (NBD) ve hassas verileriniz ek güvenlikli olacak şekilde (Keep Your Hard Drive) garantili olarak işinizi güvence altına alabilirsiniz.

Aksiyona hazır olun

Orchestrator Leo, 75 modülü sayesinde aksiyon ve reaksiyonlar alsın, siz de otomatize edilmiş tüm sürece panel üzerinden hakim olun.

Tasarruf edin

Global rakiplere göre ek ücretli yazılımlara (sanallaştırma, yedekleme, izleme vb.) ihtiyaç duymadan en az %50 maliyet avantajıyla tasarruf edin.