Cloud Apps

Cloud Apps

Bestsellers

0.00$
Tek Sefer

Sanal Telefon Santrali v2

Yazılım/Firma: Bulut Telefonu
Kendi numaranızla, ofisinize santral kurmadan, herkesle %60 daha ucuza konuşun ...
Unlimited Client
30 Simultanious Calls
Android & iPhone Support
SIP Line Support
49.00
Aylık Ödeme

Hukuk Bürosu Yönetim Sistemi

Yazılım/Firma: Hukuk Bulutu
Dava, icra ve danışmanlık dosyalarınızın her birini tek bir sistem içerisinde birbirleriyle ilişkili şekilde takip edebilir ve yönetebilirsiniz.&&||&& Her bir modül sistemin bir parçası olarak kendi içerisinde bağımsız çalışır. Modülün tüm fonksiyonlarını çalıştığınız dosya içerisinde görebilirsiniz.
Dava Modülü
İcra Modülü
Doküman Modülü
İş Takibi Modülü
75.00$
Aylık Ödeme

Gelişmiş Online ERP Sistemi

Yazılım/Firma: Odoo
Binlerce modülü ile OpenERP her tür şirketin ve işletmenin ihtiyaçlarını tümleşik olarak görebilecek otomasyon sistemidir. Restorandan sanayiye, bilişimden, tekstile her sektöre uygun, düşük maliyetli ve düşük bakım ihtiyacı olan bir uygulamadır.
Hazır Kurulu CRM
Proje Yönetim Sistemi
Satış Yönetimi
Üretim Takibi
20.00$
Aylık Ödeme

Müşteri & Satış Yönetim Sistemi

Yazılım/Firma: vTiger
vTiger CRM kolay kullanımlı ve şık arayüzlü, kullanıma hazır ve raporlama kabiliyetleri yüksek bir CRM uygulamasıdır. Özellikle kısa zamanda öğrenilebilmesiyle hızlıca şirketinizin süreçlerine adapte edebileceğiniz nadir CRM uygulamalarındandır.
Müşteri sınıflandırma
Toplu e-posta
Pazarlama yönetimi
Satış yönetimi
19.50$
Aylık Ödeme

İş Takip Sistemi

Yazılım/Firma: Feng Office
Feng Office proje tipinde iş yapan firmalar başta olmak üzere, küçük ölçekli tüm firmalar tarafından kullanılabilecek görev ve iş yönetim sistemidir. Bu sistem sayesinde kolaylıkla şirketinizdeki personeli yönetebilir ve yaptıkları işleri raporlayabilirsiniz. Karşılıklı yorum sistemi sayesinde eksik kalan veya yapılamayan işler hakkında yazılı takip yapabilir ve personeliniz ofisinizde olmasa bile onlara iş yönlendirebilir veya yaptıkları işleri takip edebilirsiniz. Bu program aynı zamanda PlusC
Görev atama
Takvim
Dokümanlar
Müşteri bilgi depolama
19.50$
Aylık Ödeme