İşleme güvenle devam etmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Ücretsiz hesap oluşturabilir veya başka bir hesapla giriş yapabilirsiniz.

PlusClouds Bulut Bilişim

Müşteri & Satış Yönetim Sistemi

Yazılım/Firma: vTiger

vtiger CRM kolay kullanımlı, şık arayüzlü, kullanıma hazır ve raporlama kabiliyetleri yüksek bir CRM uygulamasıdır. Özellikle kısa zamanda öğrenilebilmesiyle hızlıca şirketinizin süreçlerine adapte edebileceğiniz nadir CRM uygulamalarındandır.

Müşteri sınıflandırma
Toplu e-posta
Pazarlama yönetimi
Satış yönetimi
19.50$
Aylık Ödeme
SATIN AL

vTiger CRM kolay kullanımlı ve şık arayüzlü, kullanıma hazır ve raporlama kabiliyetleri yüksek bir CRM uygulamasıdır. Özellikle kısa zamanda öğrenilebilmesiyle hızlıca şirketinizin süreçlerine adapte edebileceğiniz nadir CRM uygulamalarındandır.

Knowledge Systems & Research Inc. firmasının yaptığı araştırma sonuçlarında, CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi Yazılımı) kullanan 110 firmada mevcut müşterileri elde tutma başarısının %47, müşteri başına karlılığın %73 yükseltmiştir.

Bu uygulama kendi topluluğu tarafından desteklenmektedir. vTiger desteği için lütfen ilgili yazılımın web sitesini ziyaret ediniz.

Profesyonel destek, özelleştirme ve entegrasyon hizmetleri için Terakom'un sunduğu destek hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Geri ödeme ancak ve ancak sunucu imajı ilk kurulurken çalışmaz, ilk kurulurken yaratılamaz veya ilk kurulum sırasında yanlış çalışırsa yapılmaktadır. Sunucu kullanılmaya başlandıktan sonra geri ödeme yapılamaz.

		                    	Bu uygulama açık kaynak kodlu bir uygulama olduğundan açık kaynak kod lisansına sahiptir. Detaylı bilgi için lütfen tedarikçinin web sitesini ziyaret ediniz.		                    

Uygulamayı denemek veya kullanmak için şimdi