İşleme güvenle devam etmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Ücretsiz hesap oluşturabilir veya başka bir hesapla giriş yapabilirsiniz.

PlusClouds Bulut Bilişim

Saatlik Açık Kaynak Destek Paketi

Yazılım/Firma: CTX Bilişim

Linux ve/veya windows platformlarda çalışan açık kaynak kodlu yazılımlarınız için hızlı ve güvenilir çözümler sunan, CTX Bilişim tarafından sağlanan saatlik destek hizmeti.

Sıfırdan Projelendirme
Mevcut Projeyi Geliştirme
Danışmanlık
Yazılımlar Arası Entegrasyon
49.90$
Tek Sefer
SATIN AL

Açık kaynak kodlu yazılımlar konusunda projelendirme, entegrasyon ve kurulum noktalarında uzman olan CTX Bilişim firması ile mevcut yazılımlarınıza veya sıfırdan projelendirilecek isteklerinize hızlı ve güvenilir destek alabilirsiniz. Sektörde birçok yazılım firmasına danışmanlıkta bulunan alanında uzman personellerimiz sayesinde verdiğimiz kaliteli hizmet şimdi PlusClouds ayrıcalığıyla sizlerle.Hizmetin icrası sırasında veya sonrasında oluşabilecek ek problemlerden ötürü destek süresi uzayabilir veya sorun çözülemeyebilir. Bu şartların oluşmaması için müşteri'nin talep ettiği hizmeti çok net ve detaylı olarak bildirmesi gerekmektedir. Aksi taktirde problemi gidermek için icra edilen hizmetin ücretinde iade kabul edilmez.

Bu servisin kendisi bir destek hizmeti olduğundan bu hizmete ayrıca destek verilmemektedir.

Ücret iadesi ancak ve ancak CTX Bilişim ile müşteri arasında karşılıklı mütabakat sonucunda para iadesine karar verilirse yapılır. Hizmetin icrasından sonra geri ödeme yapılmaz.

		                    	Müşteri problemin giderimi sırasında oluşabilecek her hangi bir komplikasyon sonucunda yaşayacağı veri kaybı, farklı bir sistem arızası, önceden bildirilmeyen fakat mevcut probleme veya talebe bağlı çözülmesi gereken problemlerin oluşması dahilinde ek ücret talep edilebileceğini veya CTX Bilişim'in sorumluluk kabul etmeyebileceğini önceden kabul etmektedir. 

Müşteri tarafından yapılan hatalar ve unutmalar sonucu oluşan ek sorunlardan CTX Bilişim sorumlu değildir.

Önemli : Desteğini aldığınız açık kaynak kodlu yazılımın ilgili lisansı bu destek paketi kapsamında da geçerlidir. Müşteri CTX Bilişim’den mevcut lisans koşullarını çiğnemesi gereken isteklerde bulunamayacağını önceden kabul etmektedir.		                    

Uygulamayı denemek veya kullanmak için şimdi