İşleme güvenle devam etmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Ücretsiz hesap oluşturabilir veya başka bir hesapla giriş yapabilirsiniz.

PlusClouds Bulut Bilişim

Gelişmiş Online ERP Sistemi

Yazılım/Firma: Odoo

Binlerce modülü ile Odoo, her tür şirketin ve işletmenin ihtiyaçlarını tümleşik olarak görebilecek otomasyon sistemidir. Restorandan sanayiye, bilişimden, tekstile her sektöre uygun, düşük maliyetli ve düşük bakım ihtiyacı olan bir uygulamadır.

Hazır Kurulu CRM
Proje Yönetim Sistemi
Satış Yönetimi
Üretim Takibi
20.00$
Aylık Ödeme
SATIN AL

OpenERP standart, güçlü, esnek, kolay ve açık kaynaklıdır. OpenERP şirketlerin tüm iş süreçlerini bünyesinde barındırır. Satış aşamasında müşteri ilişkileri yönetimi ile başlar; teklif, fiyatlandırma, sipariş gibi satış aşamalarını, yıllık bütçelerini, üretim planı, üretim planına göre malzeme alımları ve malzemenin yönetimi, son ürünün sevkiyatı, müşteri, satıcı ve bankalarla, borç/alacak, ödeme takibi ile diğer finansal konular, insan kaynakları, pazarlama ve filo yönetimi gibi süreçleri kapsar.

ERP'nin işlerimde sağlayacağı yararlar nelerdir?

- Entegre finansal bilgiler sağlar
- Entegre müşteri sipariş bilgisini sağlar
- Standardizasyon ve imalat işlem hızlarının artmasını sağlar
- Stokları optimize eder
- İK bilgilerinin standardizasyonunu sağlar

Bu uygulama kendi topluluğu tarafından help.openerp.com üzerinden ve SelenSoft firmasından desteklenmektedir. OpenERP desteği için yazılımın web sitesini ve bizim sitemizi www.selensoft.com.tr ziyaret ediniz.

Geri ödeme ancak ve ancak sunucu imajı ilk kurulurken çalışmaz, ilk kurulurken yaratılamaz veya ilk kurulum sırasında yanlış çalışırsa yapılmaktadır. Sunucu kullanılmaya başlandıktan sonra geri ödeme yapılamaz.

		                    	OpenERP açık kaynaklı bir yazılım olduğundan, açık kaynaklı yazılım lisans sözleşmesi geçerlidir. Bu uygulamayı kullanarak OpenERP’nin son kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.		                    

Uygulamayı denemek veya kullanmak için şimdi