İşleme güvenle devam etmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Ücretsiz hesap oluşturabilir veya başka bir hesapla giriş yapabilirsiniz.

PlusClouds Bulut Bilişim

İş Takip Sistemi

Yazılım/Firma: Feng Office

Feng Office proje tipinde iş yapan firmalar başta olmak üzere, küçük ölçekli tüm firmalar tarafından kullanılabilecek görev ve iş yönetim sistemidir. Uygulama sayesinde kolaylıkla şirketinizdeki personeli yönetebilir ve yaptıkları işleri planlayıp raporlayabilirsiniz.

Görev atama
Takvim
Dokümanlar
Müşteri bilgi depolama
19.50$
Aylık Ödeme
SATIN AL

Feng Office proje tipinde iş yapan firmalar başta olmak üzere, küçük ölçekli tüm firmalar tarafından kullanılabilecek görev ve iş yönetim sistemidir. Bu sistem sayesinde kolaylıkla şirketinizdeki personeli yönetebilir ve yaptıkları işleri raporlayabilirsiniz. Karşılıklı yorum sistemi sayesinde eksik kalan veya yapılamayan işler hakkında yazılı takip yapabilir ve personeliniz ofisinizde olmasa bile onlara iş yönlendirebilir veya yaptıkları işleri takip edebilirsiniz. Bu program aynı zamanda PlusClouds'da yaklaşık dört yıl boyunca kullanılmıştır.

Bu uygulama açık kaynaklı bir uygulama olduğundan destek uygulamanın topluluğu tarafından verilmektedir. PlusClouds bu ürüne alt yapısal problemler hariç destek vermemektedir. Yazılımla alakalı problemleriniz için Linux Destek Hizmet'inden faydalanabilirsiniz.

Geri ödeme ancak ve ancak sunucu imajı veya hosting ilk kurulurken çalışmaz, ilk kurulurken yaratılamaz veya ilk kurulum sırasında yanlış çalışırsa yapılmaktadır. Sunucu kullanılmaya başlandıktan sonra geri ödeme yapılamaz.

		                    	Feng Office bir açık kaynak uygulama olduğundan açık kaynak uygulamalar için geçerli olan yazılım sözleşmesi geçerlidir.		                    

Uygulamayı denemek veya kullanmak için şimdi