İşleme güvenle devam etmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Ücretsiz hesap oluşturabilir veya başka bir hesapla giriş yapabilirsiniz.

PlusClouds Bulut Bilişim
Custos Cloud Güvenlik & Zafiyet Taraması

Bulut'ta Çalışan IP Taraması, Zafiyet Analizi & Güvenlik Açığı Tespiti

IP adresi üzerinden ulaşılan sistemlerinizin güvenlik durumunu detaylı PDF raporu olarak almak için Custos Cloud kullanın.

OpenVAS ile binlerce açığa karşı sistemlerinizi taratın, beklenmeyen sürprizlerle karşı hazırlıklı olun.

Custos Cloud Nedir?

IP adresi üzerinden çalışan hizmetlerinize saldırmak için kullanılabilecek güvenlik açıklarını ortaya çıkaran ve bu açıkları sınıflandırmak için sisteminizi analiz eden güvenlik yazılımıdır.

Güvensiz yapılandırmaları, bilinen hataları, güvenlik açığı bulunduran yazılımları, yamaları ve güncellemeleri dönemsel olarak değerlendirir. Ücretsiz olarak kullanılabilen Custos ile sisteminizi şimdi tarayın.

CUSTOS CLOUD
Güvenlik ve Zafiyet Taraması
ÜCRETSİZ
Birden fazla yedekleme alanı eklenebilir...
Sistem ve Ağ Güvenliği
Profesyonel Destek
CTech & Martin Telekom Kalitesi

Güvenlik ve Zafiyet Taraması

Belirlediğiniz IP adreslerine güvenlik ve zafiyet taramasını yüksek hızla uygular. PlusClouds sunucuları ile birlikte kullanılabilir veya IP adresine sahip başka bir dış sistemi tarayabilir.

IP Güvenlik Taraması
Ücretsiz Kullanım

Ücretsiz Kullanım

Custos Cloud Güvenlik ve Zafiyet Taraması servisini ücretsiz kullanabilirsiniz. PlusClouds sunucularınızı veya başka sağlayıcıdaki sunucularınızı taramak ve PDF raporu almak için şimdi bulut hesabı oluşturun.

Kurmadan, Bulut'ta Kullanın

Custos Cloud Güvenlik ve Zafiyet Taraması bir sunucuya veya kişisel bilgisayarınıza kurulmaz, Bulut Uygulamaları gibi bulut üzerinden çalışır. Rapor çıktısı taramadan sonra otomatik oluşturulur ve indirme yapmadan incelenebilir.

Kurmadan Kullanım
Detaylı PDF Raporlama

Detaylı PDF Raporlama

Sisteminizin açıklarını tek tek tarayan Custos Cloud, sorun tespit ettiği her başlık için detaylı öneriler içeren açıklamalar üretir. Açıklamaları takip ederek sisteminizin zafiyetini giderirsiniz.

OpenVAS ile Yüksek Güvenlik

Açık kaynak kodlu, güçlü ve sürekli gelişen, güvenlikçilerin tercih ettiği OpenVAS, popüler bir zafiyet tarayıcı yazılımıdır. 35.000'in üzerinde açığı tespit edip sınıflandırabilir.

OpenVAS Zafiyet Taraması

CTech Teknolojisi

Savunma, güvenlik, uydu ve siber güvenlik sistemleri için teknolojiler geliştiren CTech Bilişim Teknolojileri'nin geliştirdiği güvenlik taraması yazılımı ile sisteminizi daha güvenli hale getirmek birkaç tıklama kadar yakın.

Diğer Özellikler
  • Bulut güvenliği ile tarama yapar,
  • Online zafiyet taraması için hızlı sunucularda çalışır,
  • Bütün cihazlardan kolay erişilir, kolay kullanılır,
  • Güvenli ve gizli raporlama yapar,
  • Zafiyatler hakkında detaylı bilgilendirme raporları oluşturur,
  • Saldırganların bakış açısıyla IP adreslerinizi tarar.
Custos Cloud Güvenlik ve Zafiyet Taraması Desteği
Bu ürün için destek Martin Telekom tarafından sağlanmaktadır. Teknik destek almak için Martin Telekom Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz.
Memnuniyet Garantisi
Servisi satın alırken sorun ile karşılaşıldığında veya servis çalışmaya başlarken sorun oluştuğunda geri ödeme yapılır. Servis sorunsuz satın alındıktan, sorunsuz çalışmaya başladıktan ve PDF çıktısını oluşturduktan sonra geri ödeme yapılmaz.
PlusClouds Kullanıcı Sözleşmesi
Bu ürünü satın almak için sistemimizde hesap oluşturduğunuzda PlusClouds'a ait Gizlilik Politikası'nı ve Hizmet Koşulları'nı kabul etmeniz istenir. Bunlar haricinde, bu ürüne ait PlusClouds ile sizi bağlayıcı başka bir sözleşme yoktur.
BİLGİ ALMAK İÇİN
Profesyonel ekibimizle görüşün veya e-posta gönderin
0850 321-88-99
infoplusclouds.com
SİZİ ARAYABİLİRİZ
Adınızı ve numaranızı bırakın, destek ekibimiz mesai saatleri içerisinde sizi arayıp, dilediğiniz konu hakkında detaylı bilgi versin.
Bilgileriniz kimse ile paylaşılmaz veya satılmaz.