Video Streaming Servisi

Video içeriklerini istenen platformda, belirlenen kalitede yayınlarken yönetim kolaylığı ve 7/24 teknik destek sunan streaming servisi.

Butona tıkladığınızda Hizmet Şartlarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Bulut encoding ile yüksek yayın kalitesi

Tüm içerikler, her mecraya yönelik farklı kalitelerde encode edilir. İzleyicinin değişken internet hızına karşı farklı bitrate seçeneklerine sahiptir.

Kolay yönetim ve yetkilendirme

Tüm platformlardan masaüstü ya da mobil şekilde içerik yüklemeyi mümkün kılar. Yetkilendirilen kullanıcı veya departman, webtv yönetimindeki yetkileri farklılaştırılabilir.

Detaylı raporlama

İçeriklerin izleyiciye ulaştığı noktaya dair kritik bilgilere, grafikler yardımıyla açıklanan detaylı raporlar sunulur.

DRM desteği ile artırılmış içerik güvenliği

İçeriklerin yayınlanmadığı her platformu kara listeye aldıran DRM desteği ve TOKEN Authentication sayesinde içeriklerin farklı mecralarda izinsiz kullanımı engellenebilir.

API destekli post prodüksiyon ve detaylı içerik yönetimi

Kişiselleştirilebilir ve entegre edilebilir web arayüzü, video stüdyo hizmetine kolay erişim ve kullanım sağlar.

Ücretsiz danışmanlık ve 7/24 helpdesk

Soru ve sorunlara karşı 7/24 hazır olan uzman teknik ekip, projelerde yayın altyapı ve video çözümlerine danışmanlık sağlamaktadır.

CDN Entegrasyonu

Hesaba ait tüm içerikleri korumakla kalmaz, yayın kesintilerini tümden ortadan kaldırır. Böylelikle yoğun talep ve trafiği olan herhangi bir operasyonda yük oluşturmadan anlık yönetir.
1

Reklam entegrasyonu

Video içerikleri için videonun istenilen süresinde istenilen konumda reklam girilmesini sağlar. Detaylı raporlama özelliğiyle birlikte bu sayede gelir modeli oluşturmanız daha kolay gerçekleşir.
2

Youtube Entegrasyon

Bu platform aynı zamanda; yüklenecek video içeriklerinin, sahip olunan Youtube video hesabında eşzamanlı paylaşılması ve yönetilmesi için dağıtım merkezi olarak kullanılabilir. Bu sayede aynı içeriği Youtube kanalınıza ayrıca paylaşılması gerekmez.
3

Playout Module

Video Streaming, webde 7/24 akış olarak da isimlendirilen (Lineer yayın) yayınlarınızın akışta kalmasını sağlayabileceğiniz playout hizmeti içerir. Akışta yayınlamak istediğiniz bir videoyu planlayarak yayınızı kesintiye karşı da önlersiniz.

IP Cam Module

Sahip olduğunuz IP kameralarındaki görüntüyü, kalitede herhangi bir farklılık yaşamadan istediğiniz yerden izleyebilir, belirlediğiniz kişilerle ve platformlarla paylaşabilirsiniz.

Playout Module
PlusClouds avantajlarından yararlanarak güvenilir, hızlı ve kişiselleştirilebilir
Bulut Çözümlerine sahip olabilmek için bize katılın.