Murphy yasaları herkes için geçerli

Ancak tüm sorunlara hazır olabilir ve sistemlerinizi canlı olarak geri getirebilirsiniz! Yedekleme servisi ile verilerinizi risklere karşı koruyun. Aldığınız önlemler ile yedeklemelerinizin çalışabilirlik hızını artırın.

Hemen verilerini koru

Yedekleme

PlusClouds Uyarlanabilir Yedekleme ile yedeklerinizi ayarlayabilir, disklerinizi yönetebilir, dahili veya genel paylaşımlar yapabiliriz.

Esnek yedekleme sistemi

Hızlı konfigürasyon ve kolay kurulum

Yedeklemelerin tutulacağı dizinlerin kolay yönetimi

Gelişmiş dosya sıkıştırma

7/24 teknik destek

%100 güvenilir yedekleme

Uyarlanabilir Yedekleme

Sınırları veya konumu belirli olan verileri, bulunduğu ortamdaki risklere karşı koruyun. Yedekleme servisi ile farklı seviyelerdeki bilgi ve hizmetlerin farklı şekillerde geri dönülebilir olmasını sağlayın. Bu şekilde maruz kaldığınız her olağan ve ekstrem durumlara karşı veri kaybına uğramayın. Verilerinizin başına bir şey geldiğinde, aldığınız yedekleme servisi ile mevcut veri boyutuna göre mümkün olduğunca hızlı bir şekilde verilerinizin geri dönüşü sağlanır.

Storage Gateway plusclouds'un storage servisidir. Uygulamalarınız dosyalarına sanal makine veya donanım ağ geçidi üzerinden NFS SMB veya iSCSI gibi standart depolama protokollerini kullanarak bağlanır. Storage gateway ile yedeklemelerinizi ayarlayabiliriz, disklerinizi yönetebilir, şirket içi veya public paylaşımlar yapabilirsiniz.

Basit Yedekleme: Dosya Yedeklemesi & Database Yedeklemesi

Dosya Yedeklemesi: Dosyaların sıkıştırılıp farklı bir sunucu veya local'e yedeklenmesiyle yapılan yöntem.

Database Yedeklemesi: Veritabanınzın sıkıştırıp farklı bir sunucu içerisinde veya locale alınmasıyla yapılan yöntem.

Uyarlanabilir Yedekleme edin